section

Informācija par bērnu

Izvēlēties kartes dizainu

€14,37

Numurs, uz kuru tiks sūtītas īsziņas

Vārds
Uzvārds
Izvēlēties skolu

Jā Jūs neatrodat skolas nosaukumu sarakstā, jautājiet par sistēmas uzstādīšanu savai skolai.

1. Pieņemamākā tarifu plāna izvēle.

Jūs varat izvēlēties vienu no četriem piedāvātajiem tarifu plāniem.

“Viena mēneša” tarifu plānā ietilpst kartes aktivizēšana uz 30 dienām no pirmās īsziņas saņemšanas. Summa apmaksai – 4,99 €.

“Trīs mēnešu” tarifu plānā ietilpst kartes aktivizēšana uz 90 dienām no pirmās īsziņas saņemšanas. Summa apmaksai - 14,37 €.

“Sešu mēnešu” tarifu plānā ietilpst kartes aktivizēšana uz 180 dienām no pirmās īsziņas saņemšanas. Summa apmaksai – 27,54 €.

“Deviņu mēnešu” tarifu plānā ietilpst kartes aktivizēšana uz 270 dienām no pirmās īsziņas saņemšanas. Summa apmaksai – 39,51 €. Ietaupījums „Deviņu mēnešu” tarifu plāna izvēlei – 5,40 €.

2. Iespēja izvēlēties dizainu.

Noformējot pasūtījumu, jūs varat izvēlēties vienu no četrām kartes rāmja krāsām: zilu, zaļu, rozā vai oranžu vai vienu dizaina karti par godu Latvijas Simtgadei.

3. Bezmaksas karte izveidošana.

Par pirmreizējo individuālās kartes sagatavošanu un apstrādi netiek piemērota papildus maksa. Kartes salaušanas, sabojāšanas vai nozaudēšanas gadījumā, maksa par tās atjaunošanu – 1,50 €.

4. Ērtākā piegādes veida izvēle.

Jūs varat izvēlēties vienu no diviem Latvijā populārākajiem piegādes veidiem – piegāde ar “Latvijas Pasts” starpniecību vai “Omniva” pakomātiem.

5. Jūsu ērtībai!

Pēc kartes pielikšanas karšu lasītājam, karte automātiski uz 10 minūtēm paliek neaktīva, lai novērstu nejaušu / maldinošu īsziņu nosūtīšanu. Kartes darbības laiks ir no 1.septembra līdz 31.maijam (ieskaitot). Gadījumā, ja iegādātais tarifu plāns nebeidzas 31.maijā, pāri palikušās dienas automātiski tiek pārnestas uz nākošo mācību gadu, tas nozīmē – karte kļūs aktīva atkal 1.septembrī un līdz izvēlētā tarifu plāna beigām varēs izmantot atlikušās dienas.